Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 

II miejsce zawodników po transplantacji narządów w sztafecie. BYDGOSZCZ - TRIATHLON, 12 lipca 2015 r.

DSCN0243 www12 Lipca w zawodach Bydgoszcz Triathlon wzięły udział dwie sztafety z naszego Stowarzyszenia. Rywalizowaliśmy na dystansie 1/8 IronMan, tj. 475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,25 km biegu.

DSCN0254 www

Pierwsza ze sztafet w składzie: Dawid Zimkowski (pływanie), Zbyszek Błoński (rower) i Tomek Szałwiński (bieg) wywalczyła 2 miejsce.

Druga sztafeta sportu po transplantacji zajęła dobre 12 miejsce. Jej reprezentantami byli : Andrzej Marciniak (pływanie), Janek Stępniak (rower), Damian Królewicz (bieg).

Rewelacyjnie wypadli również nasi partnerzy, na pierwszym miejscu podium stanęli reprezentanci Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.

Swój debiut w zawodach triathlonowych miał również nasz przyjaciel Arkadiusz Pilarz, Dyrektor Biegu po Nowe Życie.

Poprzez wspólny udział w imprezie promowaliśmy świadome dawstwo narządów i transplantację oraz 7. Edycję Biegu po Nowe Życie, która odbędzie się, 5 września 2015 r. w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Dziękujemy organizatorom Bydgoszcz Triathlon za wspaniale przeżycia i niesamowitą atmosferę jakiej doświadczyliśmy podczas zawodów i już zapowiadamy, że będziemy za rok.

 

Please publish modules in offcanvas position.